4 obľúbené akcie

Akcie Americké akcie Dividendy Financie Technológie Zdravotníctvo

Prednedávnom akcie na burzách poriadne poklesli, avšak niektoré sa vydriapali späť. S ohľadom na to, sa pozrieme na niekoľko najlepších obchodov s cennými papiermi v poslednej dobe.

päťročný graf Goldman Sachs, zdroj: GOOGLE

Goldman Sachs (GS)

Goldman Sachs (NYSE: GS) je jednou z mála bankových akcií, ktoré podávajú správy o svojich ziskoch. Akcie po oznámení svojich štvrťročných výsledkov zobchodovali tesne pod 170 dolárov, od týchto minimálnych hodnôt sa však odvrátili.

Nemajte pocit, že ste zmeškali loď. Teraz máme úrovne, s ktorými môžeme obchodovať.

Na jednej strane máme 169,15 dolárov, na druhej strane 184 dolárov. Ak akcie spoločnosti Goldman Sachs dokážu byť vo výške nad 184 dolárov, mohlo by to pokračovať smerom k 190 dolárom. Nad tým existuje množstvo veľkých kĺzavých priemerov medzi 205 a 210 dolárov.

Na druhú stranu, dajte si pozor na posun späť dole na 169 dolárov – je tu však aj možnosť 150 dolárov. 

päťročný graf Citigroup, zdroj: GOOGLE

Citigroup (C)

Pokiaľ ide o Citigroup (NYSE:C), akcie po oznámení výsledkov za prvý štvrťrok klesli takmer o 4%. To je viac ako u jej „kolegov“. 

Akcie sa naďalej dostávajú z oblasti okolo 47,50 dolárov, čo bolo minimum v štvrtom kvartáli 2018. To nie je dobré znamenie, ale nič nie je stratené.

V ideálnom prípade ostanú akcie okolo 140 dolárov a vybudujú dlhodobejšiu, menej volatilnú základňu. To by bol konštruktívny spôsob obchodovania s akciami v poslednej dobe. 

Citigroup má jasných 47,50 dolárov. Najvyššia možnosť je 51 dolárov a najnižšia okolo 35/36 dolárov.

päťročný graf Roku, zdroj: GOOGLE

Roku (ROKU)

Roku (NASDAQ: ROKU) sa naďalej pohybuje veľmi dobrým smerom. Dostala sa do rally, aj napriek poklesom na širšom trhu. Akcie sa kultivovali a držali 50-dňový kĺzavý priemer a dosahujú nové maximá.

Roku mohla naraziť na určitú stálosť medzi 118 a 123 dolármi. Tam sa dostala do 100-denného a 200-dňového kĺzavého priemeru. Nad touto zónou sa akcie otvoria na 130 dolárov a vyššie.

Odkúpenie pravdepodobne vráti späť úroveň 100 dolárov a 50-dňový kĺzavý priemer. Ak to zlyhá, nie je vylúčená výška 80 dolárov, bez ohľadu na to, ako dobre sa tejto spoločnosti darí.

päťročný graf UnitedHealth Group, zdroj: GOOGLE

UnitedHealth (UNH)

Spoločnosť UnitedHealth Group (NYSE:UNH) po tom, čo oznámila hospodárske výsledky, zaznamenala solídny odraz. 

Tento krok je katapultovanie akcií UNH cez kľúčový bod odporu blízko 265 dolárov. Táto zóna bola viacročnou rezistenciou a dáva akciám solídny impulz. Ak to bude pokračovať vyššie, je tu možnosť až 300 dolárov. Toto je úroveň, ktorú UnitedHealth nedokázala preraziť koncom roka 2019 a začiatkom roku 2020, napriek niekoľkonásobným pokusom.

Nevýhodou je, že UNH bude mať podporu 265 dolárov. Nižšie sa uvádza 252 až 255 dolárov, kde akcie nájdu svoje 50-týždňové a 100-týždňové kĺzavé priemery. Najnižšia možná výška je 230 dolárov.

Zdroj: investorplace

Odmietnutie zodpovednosti: prevádzkovatelia webovej stránky, jej vydavatelia, vlastníci a sprostredkovatelia nezodpovedajú za straty alebo škody, peňažné alebo iné, ktoré vyplývajú z tu uverejneného obsahu.

Ohodnoť článok

Pridaj komentár