Heritage Commerce Corp. (HTBK:NASDAQ)

Akcie Americké akcie Banky Dividendy Financie

Heritage Commerce Corp so sídlom v srdci Silicon Valley je materskou spoločnosťou Heritage Bank of Commerce založenej v roku 1994. Heritage Bank of Commerce s kanceláriami v San Jose, Danville, Fremont, Gilroy, Hollister, Livermore, Los Altos, Los Gatos, Morgan Hill, Palo Alto, Pleasanton, Redwood City, San Francisco, San Mateo, San Rafael, Sunnyvale a Walnut Creek ponúka komunitám, ktorým poskytuje služby, celú škálu obchodných a osobných bankových služieb a produktov.

Ústredie: San José, Kalifornia, USA
Generálny riaditeľ: Walter T.Kaczmarek
Dátum založenia: 1994
Spravované aktíva: 741,96 miliónov
Sektor: finančný
Priemysel: regionálne banky
Počet zamestnancov: 325
Adresa: 224 Airport Parkway, San Jose, CA, 95110, United States
Telefónny kontakt: 408 947 6900
Webová stránka: www.heritagecommercecorp.com

Dividendový výnos: 4,20%

päťročný graf Heritage, zdroj: GOOGLE

Ročná výplata (FWD): 0,52 dolárov
Výplatný pomer: 70,75%
Roky rastu: 7 rokov
Posledná ohlásená dividenda: 0,13 dolárov
Ex dividend day: 12.5.2021
Dátum výplaty: 27.5.2021
Frekvencia: štvrťročne 

História rastu dividend: 

zdroj: seekingalpha

Profil spoločnosti Heritage Commerce Corp.

Heritage Commerce Corp (HTBK:NASDAQ) pôsobí ako banková holdingová spoločnosť pre Heritage Bank of Commerce, ktorá poskytuje rôzne komerčné a osobné bankové služby obyvateľom a obchodnej / profesionálnej komunite v Kalifornii. Medzi jej vkladové produkty pre obchodné bankovníctvo a retailové trhy patria úrokový a neúrokový dopyt, sporenie a bežné účty, ako aj vkladové certifikáty a termínované vklady. Portfólio pôžičiek spoločnosti zahŕňa komerčné pôžičky, ako sú prevádzkové zabezpečené a nezabezpečené pôžičky poskytnuté na prevádzkový kapitál, nákup vybavenia a ďalšie obchodné účely; pôžičky na komerčné nehnuteľnosti; komerčné stavebné pôžičky na prenájom nehnuteľností, komerčných budov a domov; pôžičky na správu malých podnikov; úverové linky na domáce imanie; pôžičky na bývanie pre viac rodín; hypotekárne úvery na bývanie; a spotrebné úvery pozostávajúce z pôžičiek na financovanie automobilov, rôzneho spotrebného tovaru a iných osobných účelov. Okrem toho ponúka ďalšie bankové služby vrátane pokladničných šekov, nočných depozitárov, bezpečnostných schránok, priameho vkladu, aických miezd, elektronického prevodu finančných prostriedkov, online platenia účtov, združení majiteľov domov, vzdialeného zachytávania vkladov, aického zúčtovania, elektronická výmena dát a šekové zobrazovacie služby, ako aj ďalšie bežné bankovníctvo, faktoringové financovanie a služby elektronického bankovníctva. Spoločnosť pôsobí prostredníctvom devätnástich pobočiek s úplnými službami, ktoré sa nachádzajú v San Francisco Bay Area v Kalifornii. Heritage Commerce Corp bola založená v roku 1994 a ústredie má v San Jose v Kalifornii.

Zdroj: wikipedia, seekingalpha

Odmietnutie zodpovednosti: Prevádzkovatelia webovej stránky, jej vydavatelia, vlastníci a sprostredkovatelia nezodpovedajú za straty alebo škody, peňažné alebo iné, ktoré vyplývajú z tu uverejneného obsahu. Informácie uvedené na webových stránkach vrátane článkov a komentárov nemajú v žiadnom prípade slúžiť ako individuálne investičné odporúčania ani ako analýza investičných príležitostí. Pred akýmkoľvek investičným rozhodnutím odporúčame kontaktovať skúseného investičného poradcu a zámery s ním konzultovať. Prevádzkovatelia web stránky nie sú sprostredkovatelia alebo investiční poradcovia a neposkytujú investičné poradenstvo ani investičné odporúčanie.

Ohodnoť článok

Pridaj komentár