The J.M. Smucker Company (SJM:NYSE)

Akcie Americké akcie Dividendy Spotrebiteľský sektor

Spoznajte poprednú spoločnosť v oblasti spotrebiteľského balenia tovaru, ktorá vyrába vynikajúce chutné, pohodlné a zodpovedne vyrobené potraviny, ktoré oslovujú každú generáciu ľudí a domácich miláčikov. Od našej vášne pre vytváranie chutí, ktoré milujú rodiny, až po hodnoty, ktoré nás inšpirovali viac ako 120 rokov – to je The J.M. Smucker Co.

Ústredie: Orrville, Ohio, USA
Generálny riaditeľ: Mark T Smucker (1.5.2016-)
Dátum založenia: 1897
Spravované aktíva: 14,97 miliardy
Sektor: spotrebiteľský – necyklický
Priemysel: balené jedlo a mäso
Počet zamestnancov: 7 300
Adresa: One Strawberry Lane, Orrville, OH, 44667-0280, United States
Telefónny kontakt: 330 682 3000
Webová stránka: www.jmsmucker.com

Dividendový výnos: 2,64%

päťročný graf J.M. Smucker, zdroj: GOOGLE

Ročná výplata (FWD): 3,60 dolárov
Výplatný pomer: 40,64%
Roky rastu: 18 rokov
Posledná ohlásená dividenda: 0,90 dolárov
Ex dividend day: 13.5.2021
Dátum výplaty: 1.6.2021
Frekvencia: štvrťročne 

História rastu dividend: 

zdroj: seekingalpha

Profil spoločnosti The J.M. Smucker Company 

Spoločnosť J. M. Smucker Company (SJM:NYSE) vyrába a predáva potraviny a nápoje na celom svete. Pôsobí v štyroch segmentoch: U.S. Retail Pet Foods, U.S. Retail Coffee, U.S. Retail Consumer Foods a International and Away From Home. Spoločnosť ponúka krmivo pre domáce zvieratá a občerstvenie; praženú, mletú, jednorazovú a prémiovú kávu; arašidové maslo a špeciálne nátierky; ovocné nátierky, tuky a oleje a mrazené sendviče a občerstvenie a horúce nápoje v oblasti potravinových služieb a výrobky z múky, ako aj krmivá pre psov a mačky, mrazené domáce výrobky, džúsy a nápoje a zmesi a prísady do pečenia. Poskytuje svoje výrobky v rámci produktov Meow Mix, Kibbles – Bits, 9Lives, Nature’s Recipe, Milk-Bone, Pup-Peroni, Rachael Ray Nutrish, Natural Balance, Folgers, Cafe Bustelo, Dunkin ‚Donuts, 1850, Jif, Smucker’s , značky Smucker’s Uncrustables, Crisco, Robin Hood a Five Roses. Spoločnosť predáva svoje výrobky prostredníctvom priameho predaja a sprostredkovania maloobchodom s potravinami a veľkoobchodmi, klubovým obchodom, diskontným a dolárovým obchodom, internetovým maloobchodom, špecializovaným obchodom s domácimi zvieratami, obchodom a distribútorom prírodných potravín, drogériám, vojenským komisárom a hromadným obchodníkom a prostredníctvom maloobchodných kanálov a distribútorov a prevádzkovateľov stravovacích služieb. Spoločnosť J. M. Smucker Company bola založená v roku 1897 so sídlom v Orrville v štáte Ohio.

Zdroj: wikipedia, seekingalpha

Odmietnutie zodpovednosti: Prevádzkovatelia webovej stránky, jej vydavatelia, vlastníci a sprostredkovatelia nezodpovedajú za straty alebo škody, peňažné alebo iné, ktoré vyplývajú z tu uverejneného obsahu. Informácie uvedené na webových stránkach vrátane článkov a komentárov nemajú v žiadnom prípade slúžiť ako individuálne investičné odporúčania ani ako analýza investičných príležitostí. Pred akýmkoľvek investičným rozhodnutím odporúčame kontaktovať skúseného investičného poradcu a zámery s ním konzultovať. Prevádzkovatelia web stránky nie sú sprostredkovatelia alebo investiční poradcovia a neposkytujú investičné poradenstvo ani investičné odporúčanie.

Ohodnoť článok

Pridaj komentár