Výber akcií od Bank of America na rok 2021 – vrátane troch dividendových aristokratov

Akcie Americké akcie Dividendy

Výber akcií Bank of America na rok 2021 je založený na výbere najlepších akcií v 11 sektoroch S&P 500, ktoré prekonajú tento sektor. Odborníci na investičné spoločnosti predstavili koncom decembra v správe pre klientov svoje najlepšie ponuky pre každý sektor v roku 2021 a zahŕňajú tam aj 3 dividendových aristokratov.

Bank of America očakáva, že index S&P 500 by sa do konca roku 2021 mohol vyšplhať o 6%, pričom uviedla, že „oživenie je nedotknuté a svet sa pravdepodobne znovu otvorí v druhej polovici roka, ale cena optimizmu je stanovená už na [očakávania pre] vakcínu a následné zotavenie. “

Odborníci uvádzajú niektoré “zbité” akcie a ťažko postihnuté sektorové akcie, ktoré budú mať z opätovného otvorenia úžitok, ako napríklad Disney (DIS) a Hilton Worldwide (HLT).

Traja dividendoví aristokrati vybraní na rok 2021 sú:

Najlepšie akcie spoločnosti podľa Bank of America pre rok 2021:

zdroj: moneyinvestexpert.com

Najväčším rizikom pre výhľad trhu na budúci rok by mohla byť komplikácia s samotnou realizáciou vakcíny, oneskorený fiškálny stimul a ďalšie vládne opatrenia. Navyše, Bank of America nie je až taká dobrá pri vyberaní akcií. Jediným výberom akcií Bank of America na rok 2020, ktorý porazil S&P 500, je Disney (DIS), všetkých ďalších 10 akcií vybraných na rok 2020 neprekonalo S&P 500 ani súvisiaci sektor.

Zdroj: moneyinvestexpert

Odmietnutie zodpovednosti: prevádzkovatelia webovej stránky, jej vydavatelia, vlastníci a sprostredkovatelia nezodpovedajú za straty alebo škody, peňažné alebo iné, ktoré vyplývajú z tu uverejneného obsahu. 

Ohodnoť článok

Pridaj komentár